m&h - dotykové sondy
YASKAWA - frekvenční měniče
KORTA - kuličkové šrouby
Naše reference
Adresa INTO Pardubice
Informace - Novinky

Fulltextové vyhledávání

1997-2011 © Richard Tichý

__

INTO CZ spol. s r.o. - Pardubice

Vítejte na stránkách firmy INTO CZ spol. s r.o., , která jako první na českém,slovenském a polském území uvedla na trh produkty španělské firmy FAGOR AUTOMATION, , druhého největšího světového výrobce digitálních odměřování polohy pro obráběcí stroje a pátého největšího světového výrobce CNC řídících systémů a digitálních pohonů pro obráběcí stroje. Firma INTO se zabývá prodejem, montážemi a servisem výše uvedené elektroniky pro obráběcí stroje. Mezi naše zákazníky patří výrobci obráběcích strojů, stejně jako firmy zabývající se opravami a modernizacemi obráběcích strojů, v neposlední řadě firmy se strojírenskou výrobou.

Ve spolupráci s našimi partnery, zabývajícími se opravami konvenčních kovoobráběcích strojů (soustruh, bruska, fréza), nabízíme střední až generální opravy strojů, jako i opravy a modernizace NC a CNC strojů (výměna pohonů, kuličkových šroubů, řídících systémů).

Simulační software - SIMULTC Simulační software CNC 8055TC poskytujeme zdarma. Program slouží k simulaci cyklů programování CNC řídícího systému FAGOR 8040 a 8055 TC na PC, grafické simulaci obrábění a přenosu obráběcích programů z PC do CNC a naopak. Demoverze tohoto programu neumožňuje nahrání a přenos vytvořených obráběcích programů do PC. Tato verze slouží pro školící a demonstrační účely, je podporována pouze do verze Windows XP. Digitální indikace polohy FAGOR Máte-li o tento software zájem, napište nám pošleme vám jej elektronickou poštou.

Firma INTO CZ je také dodavatelem frekvenčních měničů YASKAWA.

Dotykové sondy M&H Od roku 2007 máme v programu dotykové sondy prvotřídní kvality, německé firmy M&H INPROCESS MESSTECHNIK GmbH/ Hexagon Metrology.